Vyhľadávanie

V ponuke je 65 nehnuteľností.

Predáme stavebný pozemok - Maďarsko - Pányok

Cena:
26 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Pányok
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 3028 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: M3123
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 Ponúkame na predaj stavebný pozemok -Košice -okolie - Maďarsko - Pányok. Jedná sa o 3 pozemky, ktoré sú na predaj len v jednom celku, celková výmera 3028m2. Inžinierske siete sú k dispozícii. Zastavanie je možné na 30%. Pozemok je južne orientovaný, v prírodnom , tichom, prostredí . Plynová prípojka, voda, kanalizácia, elektrina sú dostupné do 100m. V blízkosti pozemku tečie potok.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exkluzivity, Záujemcu o kúpu nehnuteľnosti pri hľadaní zaskočí ponuka nehnuteľnosti inzerovaná veľa krát za rôznych podmienok a za rôzne ceny. Čo by ste si pomysleli v takomto prípade vy ? Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...