Vyhľadávanie

V ponuke je 74 nehnuteľností.

O nás

Vitajte na stránke realitnej kancelárie VITOREAL.

Naše pravidlo č. 1 :

Pre nás nie je dôležité množstvo predaných nehnuteľností, ale kvalita služieb, ktoré ponúkame klientom.

Týmto pravidlom sa riadi  naša realitná kancelária a preto našim klientom či už na strane majiteľov nehnuteľností alebo na strane záujemcov o kúpu, prenájom či výmenu nehnuteľnosti, poskytuje služby na vysokej profesionálnej úrovni s ohľadom na možnosti, požiadavky alebo momentálnu životnú situáciu klientov.

  •  

Ja ako konateľka realitnej kancelárie pracujem v oblasti realit  od r. 2007, počas týchto rokov som sa stretla v rámci praxe - s realitnou bublinou, aj s realitnou krízov, rôznými životnými situáciami a problémami klientov a uvedomila som si že služby kvalitných realitných kancelárii sú  a budú stále potrebné a vyhľadávané. Ľudia, ktorý si už vyskúšali služby kvalitnej realitnej kancelárie Vám nikdy nepovedia "nerieš to cez realitnú kanceláriu". Preto sa snažím vybudovať spoľahlivú a fungujúcu firmu, ktorá bude na tomto realitnom trhu pôsobiť veľa ďalších rokov.

  •  

Naše skúsenosti a vedomosti v realitnej kancelárii VITOREAL s.r.o. odovzdávame už od r. 2011 vo forme služieb pomocou ktorých Vám pomáhame zrealizovať vaše sny. Naši makléri sa pravidelne vzdelávajú, aby našim klientom mohli poskytnúť odborné rady a služby s ohľadom na etiku ku ktorej sú vedený.

  •  

V rámci skvalitnenia služieb sme sa od mája 2015 stali členmi REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

  •  

Uvítame, ak Vašu dobrú skúsenosť budete šíriť aj vo svojom okolí a prípadné pripomienky nám oznámite osobne alebo mailom, aby sme mohli aj naďalej zlepšovať naše služby.

TOP
ponuka

Exluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Poproč

Domy a vily Brezová, Poproč (okres Košice - okolie)

Prenajmeme 3 izbový, tehlový byt v centre Košíc

3 izbový byt Kmeťova, Košice-Staré Mesto (okres Košice I)

EXLUZÍVNE - na predaj 3 i byt na Humenskej ul.

3 izbový byt Humenská, Košice-Západ (okres Košice II)
Všetky TOP ponuky
Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka