Vyhľadávanie

V ponuke je 15 nehnuteľností.

Predáme stavebné pozemky - Košice - Nad Jazerom

Cena:
105,00 €/m2
Kraj: Košický kraj
Okres: Košice IV
Obec: Košice-Nad jazerom
Ulica: Nad Jazerom
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 17828 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: na pozemku
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: M67
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme stavebné pozemky v areály bývalého Mäsopriemyslu v mestskej časti  Košice – Nad Jazerom o výmere 17828 m 2 , pri Slaneckej ceste.

Pozemky sú súčasťou  územia, ktoré je podľa platnej územnoplánovacej dokumentácie určené predovšetkým  pre funkciu nezávadnej výroby a skladov ako aj občianskej vybavenosti rôzneho druhu.

Podľa posledných zmien a doplnkov bola Mestským zastupiteľstvom schválená zmena   územného plánu na občiansku vybavenosť – obchodné centrum. V areáli sa nachádzajú sklady, výrobné prevádzky, stavebniny, autodielne a pod. Možnosť prevádzky s ľahkou výrobou.

V susedstve je čerpacia stanica, autoumyvárka, novootvorená reštaurácia McD. V blízkej budúcnosti plánovaná výstavba obchodnej galérie. V blízkosti je diaľničný privádzač Košice-Prešov, Košice-Rožňava. V blízkej budúcnosti je naplánované  rozšírenie Slaneckej cesty. Uvedená cena je bez DPH.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699. Kupujúci získa praktický darček do domácnosti od maklérky.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.