Vyhľadávanie

V ponuke je 74 nehnuteľností.

TELKIBÁNYA - rekreačné stredisko

Cena:
900 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 1905 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: M3099
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rekreačné stredisko -  Košice okolie - Maďarsko - Telkibánya. Obec  sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí , jedná sa o obľúbenú rekreačnú oblasť . Uvedený rekreačný objekt je vytvorený na  dvoch rozľahlých pozemkoch o ploche -  3273m2 a 2365m2. Zavedené sú všetky inžinierske siete  so samostatnými meračmi. V objekte je 6 budov , na ktorých označenie sme použili písmena abecedy, ich rozloha je nasledujúca : F - 632,17m2, E- 705,60m2, D - 96,33m2, C- 96,01m2, B - 122,48 m2, A - 460,59m2. Budovy v areáli sú momentálne v rekonštrukcii a nie sú v prevádzke. Areál je prístupný po spevnenej asfaltovej ceste. Prevádzkovateľom je jeden majiteľ.

Objekt  A pozostáva z viacerých častí -štýlová reštauračná časť s barovým pultom a terasou s kompletným zázemím, ubytovacia časť s wellness službami, salónik, technické zázemie. Objekty B, C , D majú ubytovacie časti s terasou. Objekt E má tiež ubytovaciu časť v podkroví, na prízemí je technické zázemie objektu. V roku 2010 prebehla rekonštrukcia kuchyne a reštaurácie. Izby boli rekonštruované v roku 2017. Budova je momentálne v rekonštrukcii. V objekte F sa nachádza aj relaxačné stredisko, kde si  návštevníci v príjemnom prostredí odpočinú a zrelaxujú- k dispozícii je  na prízemí wellness s krytým plaveckým bazénom, sauna, vírivka, masáže..... na poschodí 7 izieb s kuchyňou. Izby boli rekonštruované v roku 2017.V súčasnosti prebieha rekonštrukcia interiéru budovy, tým pádom wellness časť je celá demontovaná aj s bazénom. V ďaľšej časti areálu za objektom F  samostatná časť strediska s apartmánovým ubytovaním, reštauračnou časťou s plaveckým bazénom a samostatným vjazdom pre autá. Všetky budovy sú vykurované ústredným kúrením, k ekonomickej prevádzke napomáhajú inštalované slnečné kolektory. Jedná sa o tehlové stavby so škridľovými strechami s moderným vnútorným zariadením, ktoré poskytuje vysoký komfort  návštevníkom. Celý areál je nádherne upravený, poskytuje príjemné oddychové prostredie s upravenými záhonmi a posedením v lone prírody. 

Inzerát poskytuje základné informácie o celom stredisku. V prípade vážneho záujmu sú u makléra k dispozícii detailné informácie. Jedná sa o investíciu pre nového majiteľa s pozitívnym  vzťahom k turizmu.

 V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Exluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Poproč

Domy a vily Brezová, Poproč (okres Košice - okolie)

Prenajmeme 3 izbový, tehlový byt v centre Košíc

3 izbový byt Kmeťova, Košice-Staré Mesto (okres Košice I)

EXLUZÍVNE - na predaj 3 i byt na Humenskej ul.

3 izbový byt Humenská, Košice-Západ (okres Košice II)
Všetky TOP ponuky
Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka