Vyhľadávanie

V ponuke je 81 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc

Cena:
42 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 104 m2
Plocha pozemku: 450 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3090
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte bývanie v Maďarsku, obráťte sa na odborníkov, máme širokú spokojnú klientelu s našimi službami v Maďarsku. Ponúkame vám na predaj rodinný dom  Košice okolie - Maďarsko - Gonc. Ponúkame na predaj rodinný som na pozemku o ploche 450m2, čo je nespornou výhodou, ak nemáte záujem o neustále kosenie trávy a pestovanie ovocia a zeleniny, ale chcete si v kľude užívať svoju nehnuteľnosť a svoju rodinu. Samotný dom má 104,5 m2, postavený je z kameňa, strecha škridľová. V dome sú 3 izby a nasledujúce priestory: chodba:7,8m2, kúpelňa:6,15m2, kuchyňa:17m2, izba:21,99m2, izba:21,78m2, izba:16,98m2+9,32m2, sklad:7,41m2, spolu 104,55m2. Kúrenie je ústredné, kotlom na kombinované palivo, vedené radiátormi v priestoroch. Niektoré okná boli menené plastové, zbytok sú drevené. Dom má 2 vchody, z prednej časti a nasledujúci vchod v časti zadnej izby, čo dáva možnosť v prípade potreby vytvoriť 2 samostatné obytné časti domy. Podlahy dlažba a plávajúce podlahy. V dome bol pri vytvorení kúpeľne zachovaný pôvodný štýl domu s klenbami . Nehnuteľnosť je staticky bezchybná . V zadnej časti domu je skladový priestor. Zavedené všetky inžinierske siete. 

V obci je široká občianska vybavenosť - obchody, úrady, lekáreň, ambulancie, rôzne firmy , MHD, ZŠ, krytá plaváreň..... Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk 

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka