Vyhľadávanie

V ponuke je 112 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc

Cena:
117 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 163 m2
Plocha pozemku: 567 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3069
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

V obci, kde žije široká slovenská komunita, ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Gonc, ktorý môže slúžiť novým majiteľom aj ako rodinná vila. Jedná sa o tehlový dom,  postavený v roku 1985  na pozemku o ploche 567 m2, podlahová plocha domu je : 162,36m2. Dom má 2 nadzemné podlažia, je vo vynikajúcom technickom stave, má 5 izieb. Horné poschodie je úplne dokončené, 3 izby sú veľmi dobre dispozične riešené. Kuchyňa je spojená s obývačkou odkiaľ je nádherný výhľad na okolité hory. Vnútorným schodišťom sa dostaneme na prízemie, je tu aj vonkajší vstup na prízemie. Prízemie ešte treba dokončiť . V poriadku je tu elektrina, okná, steny, treba tu urobiť podlahy . Je tu hladký betónový základ, na ktorý treba položiť podlahy. Steny sú natreté na bielo. Okná sú v dome plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Elektrické rozvody sú úplne nové, vodovodné rozvody sú tiež menené, na prízemí treba v kúpeľni položiť podlahu a dať zariadenia kúpelne. Kúrenie je riešené dvoma spôsobmi - sú tu dva kotle k dispozícii, jeden na tuhé palivo a druhý plynový prietokový. Na prízemí je ešte kachľová pec, ktorá vykúri celé prízemie. Je tu k dispozícii aj garáž. Strecha eternitová. S minimálnou námahou si tu môžete vytvoriť svoj domov snov pre celú rodinu. Na pozemok aj do domu sú 2 vchody. K domu patrí vedľajšia budova vhodná na skladovanie.  V obci je široká občianska vybavenosť - obchody, úrady, lekáreň, ambulancie, rôzne firmy , MHD, ZŠ, krytá plaváreň.....Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka