Vyhľadávanie

V ponuke je 112 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc

Cena:
18 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 92 m2
Plocha pozemku: 1600 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3066
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

V obci, kde žije široká slovenská komunita ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko -Gonc - pôvodný stav, ktorý doporučujem záujemcom obľubújúcich štýlové bývanie, ktoré si chcú vytvoriť podľa vlastných predstáv. Dom je na pozemku 1600m2, samotný dom má 91,78m2: izba: 23,84m2, izba: 23,58m2, chodba: 7,2m2, miestnosť pre kuchyňu: 18,74m2, izba: 8,31m2, komora:10,11m2. Dom je postavený z kameňa a tehál, strecha eternitová, vnútorná výška izieb 3,60m. Hrúbka stien je 80 cm, okná a dvere sú pôvodné originály prispôsobené k vnútornej výške miestností. Dom sa v zadnej časti dá rozšíriť ešte o 36m2. Zavedená elektrina, plynová prípojka je na dvore, voda nie je zavedená. Pod domom je úžasná vínna pivnica so samostatným vchodom, široká 6m, svetlá výška 3,5m s dvom vedĺajšími miestnosťami, dláždená prírodným kameňom. Navrhnúť a vysnívať si svoj nový domov v tejto nehnuteĺnosti naozaj nie je jednoduché, ale konečne výsledok môže byť rozprávkovo krásny. Na uvedenú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.


V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.


Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka