Vyhľadávanie

V ponuke je 80 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc

Cena:
16 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 81 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3064
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

V obci, kde žije široká slovenská komunita ponúkame  rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko -Gonc - pôvodný stav. Dom je na neveľkom pozemku o ploche 400m2, samotný dom má 80,66m2 - izba:20,41m2, izba: 18,76m2, chodba:11m2, kúpelňa:4,68m2, kuchyňa: 19,32m2, komora:6,44m2. Dom je postavený z kameňa, strecha škridľová, kúrenie plynovými konvektormi , je tu možnosť kúrenia aj kachľovou pecou. V celom dome je zachovalý nádherný štýlový trámový strop, ďalej v izbách drevená podlaha, pôvodné drevené okná, ktoré vytvárajú v dome príjemnú atmosféru. Zbytok podlahy je dlažba. Zavedené sú všetky inžinierske siete. Pod izbami je vínna pivnica so samostatným vchodom. Teplá voda je zabezpečené plynovým bojlerom . Orientácia V/Z, jedná sa o slnečný dom. Dôležité je povedať, že na konci hornej časti pozemku je postavená nehnuteĺnosť, ktorá má právo prechodu cez pozemok. Dvor je široký. Obhliadku je možné dohodnúť si priamo telefonicky s maklérom, bez sprostredkovateľa.

Na uvedenú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk


Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.


 

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka