Vyhľadávanie

V ponuke je 112 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc

Cena:
16 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 81 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3064
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

V obci, kde žije široká slovenská komunita ponúkame  rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko -Gonc - pôvodný stav. Dom je na neveľkom pozemku o ploche 400m2, samotný dom má 80,66m2 - izba:20,41m2, izba: 18,76m2, chodba:11m2, kúpelňa:4,68m2, kuchyňa: 19,32m2, komora:6,44m2. Dom je postavený z kameňa, strecha škridľová, kúrenie plynovými konvektormi , je tu možnosť kúrenia aj kachľovou pecou. V celom dome je zachovalý nádherný štýlový trámový strop, ďalej v izbách drevená podlaha, pôvodné drevené okná, ktoré vytvárajú v dome príjemnú atmosféru. Zbytok podlahy je dlažba. Zavedené sú všetky inžinierske siete. Pod izbami je vínna pivnica so samostatným vchodom. Teplá voda je zabezpečené plynovým bojlerom . Orientácia V/Z, jedná sa o slnečný dom. Dôležité je povedať, že na konci hornej časti pozemku je postavená nehnuteĺnosť, ktorá má právo prechodu cez pozemok. Dvor je široký.

Na uvedenú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk


Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.


 

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka