Vyhľadávanie

V ponuke je 123 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Encs

Cena:
24 400,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Encs
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 1360 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3050
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Predáme rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Encs. Ponúkame v tomto mestečku dom gazdovského typu,ktorý je na pozemku 1360 m2, samotný dom má 128m2: 3 izby , 2 kuchyne, kúpelňa s WC, komora. Dom je postavený z kameňa, tehál a valku, strecha škridľová, zavedené všetky inžinierske siete. Má 3 samostatné vchody - prvá časť bola minulého roku rekonštruovaná - tu je izba, kuchyňa, jedáleň a veranda. Okná a dvere sú plastové, v izbe je plávajúca podlaha, v kuchyni a jedálni je dlažba zakrytá PVC. Kúrenie je zabezpečené plynovými konvektormi. V druhej časti sú 2 izby, kuchyňa, kúpelňa, komora, veranda, v kuchyni a kúpelni je dlažba, v komore a menšej izbe je liaty betón. Vo veľkej izbe sú drevené parkety. Kúrenie je plynovými konvektormi, k dispozícii je aj kachľová pec. V tretej časti je kuchyňa a komora. Dom je podpiviničený. Pozemok je priestranný, je tu veľa výborného hrozna, ovocné stromy, maliny, studňa, nádherná kvetinová záhrada V zadnej časti je garáž , vedľajšie hospodárske budovy.

Mestečko Encs má veľmi príjemnú atmosféru, je tu široká občianska vybavenosť - úrady, obchodné centrá, zdravotnícke stredisko, lekárne, malé obchodíky, podnikateľské subjekty, MHD, železničná stanica, možnosti športovania, známa reštaurácia  Anyukám Mondta, ktorá nemá konkurenciu v širokom okolí, ani za hranicami .....Kompletnú našu ponuku nehnuteľností si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka