Vyhľadávanie

V ponuke je 129 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gonc - pôvodná stav

Cena:
32 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 88 m2
Plocha pozemku: 991 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3047
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Gonc. Dom je na pozemku 991m2,samotný dom má 88m2, je v pôvodnom stave. Postavený je z kameňa a tehál, strecha škridľová, 2 izby sú slnečné, kúrenie ústredné, má pekné vysoké stropy. Do domu sa dostaneme po 4-5 schodíkoch. V izbách sú parkety a drevená podlaha, v izbách  sú kachle, ktoré sú v dobrom stave, WC je samostatné, v kúpeľni je vaňa. V dome sú krásne drevené zárubne zárubne. Dom novému majiteĺovi poskytuje široké možnosti vytvorenia ideálnej atmosféry podľa vlastných predstáv. Dom má suterén, kde sú priestory vhodné ako technická miestnosť, sklady, pivnica..... Na dvore je vedľajšia budova o ploche 40m2. Rozpis miestností: izba:22,03m2, izba:22,43m2, obývačka s chodbou: 15,0m2, kuchyňa:15,03m2, komora:6,14m2, kúpelňa:6,38m2, WC:1,52m2. Vedľajšia budova: izba+kuchyňa: 40m2.Zavedené všetky inžinierske. Dom je vo výbornej lokalite.

Obec je od Košíc vzdialená cca 30min. jazdy autom, je tu široká občianska vybavenosť: úrady, MŠ, ZŠ, MHD, zdravotnícke stredisko, hasiči, veľké množstvo podnikateĺských subjektov, známa pálenica, obchody. Žije tu široká slovenská komunita.  

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka