Vyhľadávanie

V ponuke je 129 nehnuteľností.

Predáme tehlový, rodinný dom - Maďarsko - Abaújszantó

Cena:
239 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Abaújszántó
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 199 m2
Plocha pozemku: 700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M3045
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý kľudne môžeme nazvať rodinnou vilou -Košice -okolie - Maďarsko - Abaújszantó. Podlahová plocha domu je 199m2, jedná sa o tehlový dom, ktorý je postavený na základe  jedinečného projektu, kde nájdeme 4 izby , priestrannú obývačku , vonkajšiu terasu, ktorá svojou plochou umožňuje pobyt v chládku širšej spoločnosti, na pozemku o ploche cca 700m2. Jedná sa o skutočne nádherne vytvorený domov pre rodinu. Fasádne materiály:  ručne vyrezávaný kameň s bezškárovým dizajnom, omietnutá stena, vyhladený povrch, ľahká strešná konštrukcia z moreného dreva v orechovej farbe. Parkovanie v prednej garáži (elektrická brána).Nehnuteľnosť je zateplená z každej strany. Dvere a okná sú tiež tepelne izolované a moderné, jedná sa o eurokná, ktorých štýl je farebne zosúladený so štýlom domu. Kúrenie je plynovým kotlom, vedené radiátormi, časť nehnuteľnosti, ktorá bola pokrytá keramickými dlaždicami, má k dispozícii aj podlahové kúrenie.Obývacia izba je pokrytá krásnymi parketovými podlahami. Jedáleň je tiež jedinečne navrhnutá a pri návrhu osvetlenia zohralo hlavnú úlohu prirodzené svetlo. V centrálnej časti nehnuteľnosti sa nachádza nádherný dobrý obojstranný krb, ktorý zviditeľňuje teplo domova. Samozrejme nejde o okrasný krb, ale o skutočne teplý krb. Z obývacej časti sa dá zísť dole do garáže po vnútornom schodisku. Na úrovni garáže sa nachádza kotolňa, práčovňa a veľká komora. Rozpis miestností: obývačka: 21,18m2, jedáleň: 17,44m2,kuchyňa:5,36m2, vchod: 7,6m2, WC:2,45m2, šatník:3,4m2, chodba: 10,5m2, kúpelňa:5,5m2, izba:8,m2, izba:8,88m2,izba:13,32m2,izba:9,14m2, schodište:14,38m2, sklad: 13,44m2, práčovňa:16,4m2, garáž:38,99m2. Zavedené všetky inžinierske siete, strecha škridľová. O záhradu je starostlivo postarané. V dosahu obce v súčasnosti prebieha výstavba rýchlostnej cesty, čo zvyšuje komfort dopravy.

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka