Vyhľadávanie

V ponuke je 143 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Abaújker

Cena:
56 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Abaújkér
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 1626 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M2043
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj rodinný dom s nádherným výhľadom -Košice -okolie - Maďarsko - Abaújker , v obci vzdialenej od mestečka Encs 5 minút jazdy autom. Nehnuteľnosť je na pozemku 1626m2 a samotný dom pozostáva z dvoch obývacích častí, postavených z kameňa a tehál, má 128m2 : prvá časť domu je postavená z kameňa, múry hr. 80cm:  izby, kuchyňa, kúpelňa. Rozvody vody a elektriny sú úplne nové, izolačné okná a dvere.  V prvej izbe je nádherná kachĺová pec, ktorá je schopná vykúriť celé prízemie. Je tu však možnosť kúrenie aj radiátormi na kotol na plynové palivo. V zadnej časti sú 2 poschodia, spodná časť , v ktorej sú 3 garáže a technická miestnosť a horná časť s dvoma veľkými priestrannými izbami a pohodlnou kúpelňou. Na tomto poschodí je podlahové kúrenie, je tu však možnosť zabezpečiť teplo aj radiátormi. Kúrenie a rozvody je úplne nové ako v starej čsti, tak aj v novej časti domu. V novej časti domu sú plastové okná bielej farby. Práčovňa je v spojovacej časti domov. V garáži je montážna jama aj kúrenie, teplá a studená voda. Na dvore je pivnica. Miestnosti nehnuteľnosti: kuchyňa, jedáleň: 13,27m2, izba : 21,2m2, izba: 14,83m2, kúpelňa: 6,37m2, izba: 12,27m2, práčovňa:2,63m2 . Horné poschodie: schodište: 4,18m2, izba: 18,13m2, izba: 21,01m2, kúpelňa:5,71m2, chodba: 3,93m2. Nehnuteĺnosť poskytuje široké možnosti pre svojich nových majiteľov. Zavedené všetky inžinierske siete. K lukrativite určite prispieva aj výstavba rýchlostnej cesty v dosahu.

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka