Vyhľadávanie

V ponuke je 143 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Erdohorváti

Cena:
23 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sárospataki
Obec: Erdőhorváti
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 85 m2
Plocha pozemku: 632 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M2039
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj zaujímavý  rodinný dom v nádhernej prírodnej scenérii medzi údoliami a vrchmi -Košice -okolie - Maďarsko - Erdohorváti  na pozemku o ploche 632m2.  Dom má 85m2: 3 izby- 20,30m2, 13,83m2, 20,61m2, komora - 5,75m2, kuchyňa- 15,56m2, kúpelňa - 5,14m2, terasa - 16 m2. Postavený ja z kameňa a valku, strecha škridľová , betónové základy , pôdorys v tvare L . Kúrenie je obrovskou kachľovou pecou, okná sú drevené, izby majú zaujímavé rozmiestnenie, vďaka čomu sú okná na dve strany - východ a západ. Dizajn dvora  je špeciálny, pretože dvor je trochu sklonený v zadnej časti, kde musíte sa dostať po schodoch, aby ste sa dostali na úroveň dvora. Tu je ďaľší vchod do veĺkej miestnosti, ktorá sa môže používať napr. ako letná kuchyňa.....Dom má krásne vysoké stropy, vlastný vodovodný systém, plynová prípojka je na dvore, zavedená kanalizácia, elektrina. Pod domom je vínna pivnica, na pozemku sú ovocné stromy , na jeho konci je potok.

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka