Vyhľadávanie

V ponuke je 155 nehnuteľností.

Multifunkčná budova- potraviny a pohostinstvo

Cena:
103 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Trebišov
Obec: Hraň
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 417 m2
ID inzerátu: S490
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory v obci Hraň.Exkluzívne iba u nás,Vám ponúkame túto multifunkčnú budovu,ktorá ponúka veľa možností na podnikanie..Budova sa nachádza v peknej obci Hraň...k budove patrí aj veľký ohraničený dvor a parkovisko pre zákazníkov.Momentálne je plne funkčná v oblasti potravín a pohostinstva.Budova ma 417m2 zastavanej plochy sa delí na 2 samostatné objekty s vlastným vchodom. jednej časti priestory na obchod potravín a druhá časť budovy je zariadená ako pohostinstvo...Potraviny majú priestor 200 m2- samotná predajňa 140m2,sklad 32 m2,druhý sklad 9 m2,kancelária 9 m2,WCs výlievkou,chodbou 6 m2..Pohostinstvo 217m2 a priestory- velka hala pohostinstva 144m2,salonik 35m2,sklad 4,5 m2,chodba,2xWC,vylevka,kuchynka spolu 34m2.,Budova je podpivničená.Každá časť má svoje vlastné vyhrievanie..Potraviny na plynový kotol a pohostinstvo na tuhé palivo,ale dá sa aj na plyn.  Plocha: úžitková 417m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 103 000 €..Cena je bez zariadenia a tovaru.Pri rýchlom jednaní je možna dohoda a taktiež sa dá dohodnúť odkúpiť aj tovar a zariadenie,čiže komplet prevadzku .Na Vaše otázky kedykolvek volajte .

Možna dohoda na cene.Cena nehnuteľnosti je kompletná a uvádzana vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. V stanovenej cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky potrebné pri prevode nehnuteľnosti. Taktiež vybavenie hypotéky podľa požiadaviek klienta.

Maklér:

makler
Maklér:Monika Štimova
Telefón:+421948070163
E-mail:kelemenka-ZVNC-azet.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka