Vyhľadávanie

V ponuke je 155 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Golop

Cena:
16 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Szerencsi
Obec: Golop
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 77 m2
Plocha pozemku: 1079 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M2030
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Golop. Dom je na pozemku o ploche 1079m2, samotný dom má 77m2. Postavený je z kameňa a tehál, strecha škridľová, má 2 izby: 23,52m2 a 19,92m2, komora 9,41m2, kuchyňa: 13,72m2, chodba: 10,71m2. Na pozemku je ešte jedna budova, kde bola vytvorená letná kuchyňa: 12m2 , kúpelňa 4m2, komora 4m. WC suché - vonkajšie. Kúrenie je plynovými konvektormi. V zadnej časti pozemku sú vedľajšie hospodárske budovy, studňa, údiareň. Zavedený plyn, vodovod, elektrina, kanalizácia. 

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka