Vyhľadávanie

V ponuke je 155 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Vizsoly

Cena:
23 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Vizsoly
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: M2026
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Vizsoly. Dom je na peknom upravenom pozemku o veľkosti cca 1400m2, ktorý má šírku 15 metrov. Samotný dom má cca 119m2: 7,1m - šírka domu, 16,7m - dĺžka domu. Podlahová plocha domu je 70m2: 3 izby, kuchyňa s jedálňou, komora, kúpelňa. Na pozemku je pivnica, hospodárska budova a garáž . K dispozícii je letná kuchyňa, kde je tiež zavedená pitná voda. Zavedená elektrina, vodovod, žumpa 12m3, plynová prípojka je na dvore. Strecha škridľová, vyžaduje obnovu. Základy domu a sokel sú betónové, múry sú z pieskovcového kameňa o hrúbke 50cm. Dom bol postavený v roku 1970, v roku 1996 bol rekonštruovaný . Podlaha je betónová, kúrenie je zabezpečené pieckou na tuhé palivo. V záhrade je hrozno, maliny, orechy , o ktoré sa starostlivo starali majitelia. Obec má vlastnú občiansku vybavenosť, je tu známe múzeum, podnikateľské činnosti. Doprava autom z Košíc cca 35 -40 min.

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka