Vyhľadávanie

V ponuke je 155 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Vizsoly

Cena:
41 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Vizsoly
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M2005
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

Predáme rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Vizsoly. Dom je na pozemku 1300m2, samotný dom má 65m2: 2 izby, chodba, obývačka, kuchyňa, kúpelňa. Jedná sa o tehlový, rekonštruovaný,  zateplený dom  s novými vodovodnými rozvodmi, ústredným kúrením, ktoré je vedené radiátormi, aj s novými elektrickými rozvodmi. Vo vedľajšej budove j eletná kuchyňa, technická miestnosť, sklad dreva. Strech škridľová .V zadnej časti pozemku sú hospodárske budovy. Okná sú plastové, podlahy plávajúce, v kuchyni je dlažba. Rekonštrukcia bola robená v r. 2020. Zavedená elektrina, vodovod, plyn, žumpa. V kúpeľni je vaňa, wc. V obci žije široká slovenská komunita, cesta autom do KE, trvá cca 35 min.

Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka