Vyhľadávanie

V ponuke je 207 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Telkibánya

Cena:
46 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M1071
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte bývanie v Maďarsku, obráťte sa na odborníkov, máme dlhoročnú prax v predaji nehnuteľností v Maďarsku a širokú spokojnú klientelu s našimi službami v tejto lokalite. V atraktívnej obci -Košice -okolie Maďarsko - Telkibánya ,známej svojimi rekreačnými možnosťami za hranicami, ponúkame rodinný dom, kde vás zaručene nikto nebude rušiť. Dom je na rovinatom pozemku 1300m2, nehnuteľnosť pozostáva z dvoch častí - prvá časť: 3 izby, chodba, kúpelňa, wc, veranda,spolu 90m2,  druhá časť bola postavená v roku 1985 - 1 izba, komora, kúpelňa, chodba, spolu 40m2, ďalej je dielňa 20m2 a garáž 30m2. Jedná sa o stavbu, kde sú nosné múry kamenné a priečky tehlové, dom je suchý, vo veľmi dobrom stave, zavedené všetky inžinierske siete, podlahy sú z jedľového dreva. Na dvore je v zemi kamenná pivnica. K dispozícii je studňa s pitnou vodou. Strecha škridľová, rekonštruovaná bola pred 6-7 mi rokmi. Dom sa predáva zariadený.Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Obec je cca 40 min. jazdy autom z Košíc, vhodné pre tých, čo túžia po kľudnom prostredí v nádhernej prírode s možnosťou turistiky aj dobrého jedla v okolitých zariadeniach.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...