Vyhľadávanie

V ponuke je 126 nehnuteľností.

Prenajmeme priestory vhodné na zaujímavú prevádzku v centre Košíce

Cena:
10,00 €/m2/mesiac
Kraj: Košický kraj
Okres: Košice I
Obec: Košice-Staré Mesto
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 352 m2
ID inzerátu: M1058
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom priestory - Košice - Staré mesto - Mäsiarska ul. Jedná sa o priestor, ktorý má 2 podlažia - spodné má 222 m2 a vrchné  približne 130 m2, spolu 352 m2. Cena prenájmu m2=10 EUR bez DPH/ mesačne, k priestoru prináleží na každých 100m2 jedno parkovacie miesto v cene nájmu, čiže k tomuto priestoru pripadajú 3 parkovacie miesta v cene nájmu +  malá vonkajšia terasa. Priestor momentálne prechádza kompletnou rekonštrukciou, a to: nové elektrické vedenia, nové plynové kúrenie, sociálne zariadenia podla požiadaviek RUVZ, nové drevené okná a je tam predpríprava na kuchyňu. Charakteru novej prevádzky sa medze nekladú - možnosť gastro prevádzky,ďalej športový klub s možnosťou reštaurácie podľa charakteru športu, čajovňa , cukráreň, pekáreň,  predajňa zaujímavého sortimentu - elektro, nábytok, športové potreby ......ambulancie, kancelárie....    Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukčných prác je apríl 2020.Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka