Vyhľadávanie

V ponuke je 206 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom-Košice-okolie- Maďarsko - Csobád

Cena:
19 150,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Csobád
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1440 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M1053
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu-Košice-okolie- Maďarsko - Csobád. Dom je na rovinatom pozemku o ploche 1440m2, samotný dom má cca 75m2: 2 izby, kuchyňa, chodba, veľká kúpelňa, veranda. Pozemok je udržiavaný, je na ňom množstvo ovocných stromov...Dom bol pred niekoľkými rokmi zvonku rekonštruovaný - nová dlažba na verande, nový náter domu. Vedľa kúpeľne bolo vytvorené nové sprchovacie miesto. Zavedené všetky inžinierske siete, dom je valkový, vo veľmi dobrom stave, hneď obývateľný. Strecha škridľová.  Kúrenie je plynovým kotlom, k dispozícii je aj kotol na tuhé palivo. Na pozemku sú vedľajšie budovy, ktoré môže slúžiť ako garáž, poprípade sklady. V súčasnosti prebieha v dosahu výstavba rýchlostnej cesty, čo zvýši komfort dopravy. Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.  

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...