Vyhľadávanie

V ponuke je 240 nehnuteľností.

Ponúkame na predaj rodinný dom - Maďarsko - Tokaj

Cena:
21 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Tokaji
Obec: Tokaj
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1325 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M1031
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte bývanie v Maďarsku, obráťte sa na nás, máme širokú spokojnú klientelu s našimi službami v Maďarsku.Sme tu preto, aby sme vám pomohli nájsť nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame vám na predaj rodinný dom - Maďarsko - Tokaj - v obci známej značkou vína,  pohostinnosťou obyvateĺov. Dom je na pozemku 1325m2, samotný dom má 3 izby, je v pôvodnom stave, nemá kúpelňu. Zavedená elektrina a plyn, kúrenie plynovými konvektormi, alebo kachľovou pecou, strecha škridľová . Už francúzsky kráľ Ľudovít XIV nazval tokajské víno „vínom kráľov a kráľom medzi vínami.“ Výnimočnosť odrôd ako Furmint, Lipovina, Muscat Lunel, Zeta, Kabar alebo Kövérszölö, je známa chuťou vína z tejto oblasti- V Tokaji sa nachádza Tokajské múzeum,  ďalej pekné vinárstvo, okrem toho je tu však aj široká možnosť turistiky, cykloturistiky. Jednoducho, určite si tu prídete na svoje v lone prekrásnej prírody.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...