Vyhľadávanie

V ponuke je 231 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Telkibánya

Cena:
47 600,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Ulica: Telkibánya
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 190 m2
Plocha pozemku: 4442 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: M1020
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom - Maďarsko - Telkibánya, v najvyhľadávanejšej obci v blízkosti hraníc. Dom je na rozľahlom pozemku o ploche 4442 m2.  Jedná sa o kamenný dom 120m2- 2 veľké izby, kuchyňa s jedálňou, 2xkúpelňa a malá izba, komora so samostatným vchodom,šatník a sklad so samostatným vchodom. K domu patrí ešte menší domček 70m2- čo je v podstate letná kuchyňa, tu je k dispozícii ešte jedna izba s vodovodom, komora so samostatným vchodom a garáž . V Kuchyni s jedálňou, v jednej izbe a v kúpelniach je podlaha dlažba, v ostatných izbách sú parkety, ďalej v kúpelniach sú plastové okná so sieťami proti hmyzu, ostatné okná sú drevené, kúrenie je plynovými konvektormi, k dispozícii sú aj kachľové pece. Kúrenie v kúpelniach je zabezpečené ohrievačom a konvektorom. Zavedené sú všetky inžinierske siete, v roku 2017 boli modernizované vodovodné rozvody, kanalizácia bola napojená na obecnú kanalizáciu, takisto rozvody elektriny boli robené - medené, zavedená trojfázová elektrina. Veľký dom má strechu eternitovú, malý dom škridľovú. Dvor je z časti betónový, čo umožňuje aj parkovanie pre viac áut vo dvore. Obec je jedinečná vďaka turistickým a ubytovacím možnostiam s výbornou maďarskou kuchyňou a pohostinnosťou.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Rekreačná chata -pri jazere Čaňa

Chaty a rekreačné objekty Rekreačna oblasť 3, Čaňa (okres Košice - okolie)
Všetky TOP ponuky
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...