Vyhľadávanie

V ponuke je 225 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Telkibánya - pozemok 750 m2

Cena:
25 250,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Ulica: Telkibánya
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 750 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M1003
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte bývanie v Maďarsku, obráťte sa na odborníkov, máme širokú spokojnú klientelu s našimi službami v Maďarsku. v obľúbenej turistickej oblasti ponúkame rodinný dom - Maďarsko - Telkibánya. Rodinný dom je na pozemku o ploche 750m2, plocha domu je cca 100m2. Postavený bol v r. 1940, jedná sa o kamenný dom . Zavedené sú všetky inžinierske siete, 220V, 380V. kúrenie je vybudované s troma možnosťami:lokálne - tuhé palivo, ústredné - plynové, krbová pec.  Dom má 3 izby - 2 väčšie a 1menšiu, chodbu, kúpelňu, kuchyňu, komoru, gánok, ďalej k nemu patrí veľká garáž, vínna pivnica 15m2, letná kuchyňa, hroznové viniče. V izbách sú parkety, okná sú drevené.Strecha je sedlová, škridľová, rekonštruovaná v roku 2010, na streche sú 3 komíny. Prístupová cesta je asfaltová.Susedia sú bezproblémoví, nápomocní. Obec je známa svojimi turistickými zariadeniami, nádherným prostredím, ktoré dáva možnosť rozličným formám turistiky. Obec je z Košíc vzdialená cca 35 min. jazdy autom.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...