Vyhľadávanie

V ponuke je 262 nehnuteľností.

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Fuzérradvány

Cena:
21 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzérradvány
Ulica: Füzérradvány
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 85 m2
Plocha pozemku: 968 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: M1002
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte bývanie v Maďarsku, obráťte sa na odborníkov, máme širokú spokojnú klientelu s našimi službami v Maďarsku. Predáme rodinný dom - Maďarsko - Fuzérradvány. V lone prekrásnej prírody, v blízkosti rekonštruovaného Károlyi kaštieľa, ponúkame na predaj nehnuteĺnosť. Jedná sa o dvojdom, z ktorého je na predaj jeden dom, ktorý bol postavený v roku 1973. Pozemok má plochu 968m2, dom má 3 izby, 85m2, kúpelňu, kuchyňu, komoru, chodbu. Patrí k nemu pivnica 25m2, a garáž 16m2. Vodovod je zabezpečený z miestnej studne domácim vodovodom, vodovodná prípojka verejného vodovodu je pri hraniciach pozemku.Prípojka kanalizácie je pri hraniciach pozemku, takisto aj plynová,  k domu patrí žumpa. Zavedená elektrina. Kúrenie je kachľovou  pecou a elektrickým konvektorom. V kúpelni je vaňa.  Nosné steny domy sú kamenné, priečky tehlové, v izbách sú parkety,v ďaľších miestnostiach je dlažba, okná drevené. 

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

 

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...