Vyhľadávanie

V ponuke je 81 nehnuteľností.

Predáme obchodné priestory - Maďarsko - Miskolc

Cena:
187 250,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Miskolci
Obec: Miskolc
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 400 m2
ID inzerátu: M984
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte príležitosť na podnikanie v Maďarsku, obráťte sa na nás, máme širokú spokojnú klientelu s našimi službami v Maďarsku. Ponúkame na predaj obchodné priestory v dynamicky sa rozvíjajucom meste - Maďarsko - Miskolc - na konečnej malej, železničnej zastávke, kde je vysoký pohyb obyvateľov, ktorí môžu byť vašimi potencionálnymi klientmi. Priestor má 200m2 , kde  na prízemí je vytvorená fungujúca gastronomická prevádzka s viacerými miestnosťami, ďalej wc, kúpelňa, podlaha dlažby, v podkroví je možnosť vytvorenia bývania v prípade potreby, je tu plocha takisto 200m2. Na oknách sú mreže a bezpečnostné vyťahovacie rolety. Kúrenie je vlastným plynovým kotlom, rozvod tepla je zabezpečený radiátormi. Parkovanie na vlastnom pozemku, taktiež je tu vytvorený bezproblémový príjem tovaru. Na predaj je celá budova, v prípade potreby je možnosť zmeny charakteru prevádzky podľa vašich podnikateľských zámerov. Objekt bol postavený v roku 2004, strešná konštrukcia je vo veľmi dobrom stave, jedná sa o tehlovú stavbu.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností

Novinky a aktuality

(NE) výhody exluzivity Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Ako si vybrať makléra Ako si vybrať makléra
Odklad splátok ? Hypotéka