Vyhľadávanie

V ponuke je 262 nehnuteľností.

Predáme gazdovský rodinný dom - Maďarsko - Gönc - kompletná rekonštrukcia

Cena:
39 990,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 2449 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: M963
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme gazdovský rodinný dom - Maďarsko - Gönc.V dome postupne prebieha kompletná rekonštrukcia. Dom je na pozemku o ploche 2449m, samotný dom má 80m2, strecha je nová, škridľová, nový krov.  V prednej časti domu je pivnica, a na pozemku v zadnej časti je tiež pivnica. Zavedené sú všetky inžinierske siete . Kúrenie je plynovým kotlom, je tu možnosť kúrenia aj kachľami na tuhé palivo, v každej miestnosti je zavedený radiátor. Okná boli pred troma rokmi -eurookná drevené s tmavými fóliami, takisto aj vchodové dvere, ktoré sú tepelnoizolačné, ďalej boli menené aj vnútorné dvere. Podlaha má tepelnú izolačnú vrstvu, na ktorú boli plávajúce podlahy. Na stenách sú nové omietky. V kuchyni a kúpelni je dlažba. Teplú vodu zabezpečuje plynový bojler v technickej miestnosti. Vykurovanie je plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo radiátormi v izbách. Zavedené sú všetky inžinierske siete. Dom je postavený z kameňa a valku. Parkovanie je na dvore. Gönc je obec cca 7 min. od hraníc, s plnou občianskou vybavenosťou : krytá plaváreň, ZŠ, MŠ, MHD, ambulancie, lekárne, potraviny, sídla firiem, polícia, obecný úrad, hasiči.... V cene domu je zariadenie.

Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Maklér:

makler
Maklér:Markovičova Daniela
Telefón:0905361699
E-mail:dmarkovicova-ZVNC-vitoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Blog Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...